Instrukcija kaip atsidaryti parduotuvę SoFontsy

SoFonty įkurta amerikietės blogerės Melissa Viscount, kuri veda savo blogą silhouetteschoolblog.com nuo 2014 metų, kai gavo dovanų Silhouette ploterį. Nuo to laiko jos populiarumas augo ir jie kartu su vyru nusprendė įkurti SoFontsy prekyvietę, kurioje dizaineriai, kuriantys dizainus skirtus rankdarbiams, galėtų parduoti jų prekyvietėje.

Populiariausi failų formatai, kuriuos perka yra skirti ploteriams SVG, DXF. Tačiau čia galima parduoti ir sublimacijai skirtus dizainus, kurių failų formatai yra PNG, JPEG, taip pat šriftus – OTF, TTF.

Pagrindiniai pirkėjai yra iš Amerikos, Kanados, Australijos.

Duomenys paimti iš similarweb.com, 2022-04-25.

Uždarbis yra 50% nuo produkto kainos. Jei prekė yra įtrauktą į rinkinį (bundle): 0,5 % nuo viso rinkinio pardavimo, tenkančio vienam prie paketo sumokėto elemento (prekė gali būti individualus dizainas arba rinkinys (rinkinys skaičiuojamas kaip 1 prekė)). Jei dizaineris įneša 6 elementus, tai uždirba 3,00% nuo viso rinkinio pardavimo.

Norint atsidaryti parduotuvę, pirmiausia reikia susikurti paskyrą.

Užpildome svarbiausius laukelius, visų pildyti nebūtina. Tačiau reikia parašyti savo tikrąjį vardą ir pavardę, elektroninį paštą. Gautame laiške reikia aktyvuoti paskyrą.

Kaip praeiti egzaminą ir atidaryti savo parduotuvę

1 žingsnis. Susirandame svetainės apačioje Open a Shop.

2 žingsnis. Užpildome visus laukelius.

 • Įrašome savo vardą ir pavardę.
 • Įrašome slapyvardį. Slapyvardis ir parduotuvės pavadinimas (Vendor Name) gali sutapti.
 • Įrašome elektroninį paštą ir jį pakartojame kitame laukelyje.
 • Įrašome parduotuvės pavadinimą, jis bus visur matomas.
 • Įrašome savo portfolio nuorodą. Tai gali būti Behance, Dribbble, ar kita prekyvietė, kurioje prekiaujate savo dizainais.
 • Aprašote kodėl norite atsidaryti parduotuvę, kokio stiliaus dizainą kuriate, ir kodėl jūs esate tinkamas kandidatas.

3 žingsnis. Gaunate laišką, kad jūsų paraiška gauta ir ji bus peržiūrėta 7 dienų laikotarpyje.

4 žingsnis. Kai gausite laišką Important info about you SoFontsy shop Jūsų paraiška patvirtinta, reikės dar užpildyti visą reikalingą informaciją apie jūsų parduotuvę, asmens duomenis, mokėjimo informaciją, taip pat pasirašyti pardavėjo sutartį (sutartis yra pridėta laiške, 6 punktas). Sutartį reikia parsisiųsti, užpildyti ir pasirašyti ir išsiųsti atgal vendors@sofontsy.com

 • Prisijungiate prie savo paskyros.
 • Spaudžiate svetainės viršuje Account.
 • Toliau kairėje pusėje Access Vendor Portal, tai jūsų parduotuvės skydelis, kuriame galėsite įkelti savo dizainus, stebėti pardavimus, suvesti reikalingą informaciją apie parduotuvę.
 • Kairėje pusėje pasirenkame Store Info ir suvedame visą informaciją, kokios trūksta. Įkeliame savo logotipą, tai gali būti jūsų nuotrauka, ar parduotuvės logotipas. Įkeliame banerį, kuris bus matomas atidarius jūsų parduotuvę viršuje. Jo dydis turi būti 1900x500px (plotis x aukštis).
 • Parašome parduotuvės bio.
 • Pažymime varnele punktus, kad sutinkame.
 • Spaudžiame išsaugoti.

SVARBU. Prekių įkelti dabar nereikia, kol nebus patvirtinimo laiško iš SoFontsy, kad yra aktyvuotas auto įkėlimas.

5 žingsnis. Gaunate laišką Congrats! Your So Fontsy shop is open. Sveikinu jūs atidarėte savo parduotuvę ir dabar galite įkelti savo prekes. Laiške taip pat rasite daug naudingos informacijos, kaip įkelti produktus, kainodara, nuolaidos, nuorodą į Facebook grupę (tiesa, ji nelabai aktyvi) ir slaptažodį prie dizaineriams skirtų išteklių.

Jei turite klausimų, galite drąsiai rašyti man.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *