Instrukcija kaip atsidaryti parduotuvę Etsy

Etsy prekyvietė yra išskirtinė, nes čia galima prekiauti ir fizinėmis prekėmis ir skaitmeninėmis. Čia aprašysiu tik skaitmenines prekes. Parduoti galima grafikos elementus, plakatus, individualizuotus kvietimus, yra tokia galimybė nustatyti prie prekės, kad pirkėjas pats pasirinktų dydį, įrašytų savo duomenis, kurie bus nurodyti kvietime. Tokios galimybės nėra kitose prekyvietėse.

Dažniausi pirkėjai apsilanko iš JAV, UK, Kanados, Vokietijos, Australijos ir kt.

Duomenys paimti iš similarweb.com, 2022-05-11.

Atsidaryti parduotuvę lengva, čia nėra jokių egzaminų. Siūlau pasinaudoti referaline nuoroda, kuri suteiks jums galimybę įkelti 40 prekių nemokamai, nesvarbu kuo žadat prekiauti fizinėmis ar skaitmeninėmis prekėmis.

Paspaudus nuorodą pirmiausia reikia susikurti paskyrą. Su šia paskyra jūs galėsite atsidaryti savo parduotuvę ir pirkti iš kitų Etsy parduotuvių. Parduotuvės registraciją reikia atlikti kompiuteriu, bent jau pirminius etapus, paskui galima redaguoti ir programėle Sell on Etsy app.

  • Kad atsidaryti parduotuvę spauskit Get Started.
  • Pasirinkit parduotuvės kalbą, šalį ir valiutą. Siūlau rinktis kalbą anglų, jos keisti negalėsit, galėsit tik pridėti papildomą kalbą. Šalis Lietuva (jei esat iš Lietuvos), valiuta USD, galit rinktis ir Eur, kaip jums patogiau. Ši valiuta bus rodoma, kai nurodysit savo prekės kainą. Save and continue.
  • Įrašykit savo parduotuvės pavadinimą. Ilgis turi būti 4-20 simbolių ilgio, be tarpelių ir be specialių simbolių, jokių nešvankybių, turi būti individualus, nepažeisti jokio prekinio ženklo. Save and continue.
  • Nustatykite savo mokėjimo ir atsiskaitymo informaciją. Kad gauti mokėjimus iš Etsy, turite prijungti savo banko sąskaitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *